cucina logo

Rezerwacje i zamówienia na wynos:

+48 602 668 800
restauracja@cucina88.pl

Concept 88

Resturacja CUCINA to miejsce sygnowane przez EightyEight Concept®

EightyEight Concept® to filozofia, architektura, produkt i aura bliska człowiekowi; oparta o proste i inteligentne rozwiązania, swobodną atmosferę, przypieczętowana profesjonalizmem zespołu. Concept 88, który w swojej strategii wspiera działalność CRS i tworzy szanse dla innowacyjności i promowania rozwiązań eko i smart, powstał z inicjatywy Wiesława Jana Prusieckiego. Koncept postawiony na dwóch ósemkach jest synonimem nieskończonego rozwoju, dlatego właśnie prognozuje rozwój o kolejne miasta i kraje. Po poznańskim City Park Poznań do portfolio dołączył projekt flagowy – Warszawa Modlin, a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Portfolio EightyEight Concept®:

royal hotel

Royal Hotel Modlin

cappuccina kawiarnia poznań

Kawiarnia CAPPUCCINA

spa poznań

City Garden SPA by l’Occitane

City Park Poznań

Restauracja oraz Hotel CUCINA znajdują się na terenie luksusowego kompleksu City Park w Poznaniu, gdzie dawniej znajdowały się bunkry ułanów.

Dzisiaj niezwykła architektura czerwonej cegły, jest centrum bukietu zapachów i smaków, jak również elegancji wnętrz apartamentów o różnych stylach, zapewniających satysfakcję, nawet najbardziej wymagającym gościom.

W City Parku każdy może czuć się bezpiecznie. Spokojna okolica, zaś bramy są na noc zamykane, a w dzień można udać się do części ogólnodostępnej. Historyczne miejsce w nowym stylu.

CUCINA w City Parku, oznacza pobudkę w urzekającym apartamentowcu oraz pobudzające kubki smakowe posiłki.

    Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!