cucina logo

Rezerwacje i zamówienia na wynos:

+48 602 668 800
restauracja@cucina88.pl

restauracja cucina

Filozofia

restauracje w poznaniu

FILMY

twierdza modlin

Concept 88

Szukasz odpowiedniego miejsca na wyborną kolację? Wydaje Ci się, że odwiedziłeś już wszystkie najlepsze restauracje w Poznaniu i nadal nie trafiłeś w sedno?

Zachęcamy do odwiedzenia wyjątkowej restauracji zlokalizowanej na terenie City Park Poznań. Cucina to nie tylko bogactwo oryginalnych smaków; to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów. Sekret tkwi zarówno w starannym doborze naturalnych i zdrowych produktów sezonowych, jak i wyjątkowych zdolnościach wysoce wykwalifikowanych kucharzy. Nasz Szef Kuchni to prawdziwy pasjonat gotowania, którego dania są w stanie dostarczyć podniebieniom gości prawdziwej rozkoszy.

Kuchnia Cuciny to miejsce, które tętni życiem. Sama karta dań jest zmienna – związana z konkretnymi porami roku, co oznacza, że dania przygotowywane są wyłącznie ze świeżych, sezonowych produktów. Jeśli chodzi o wybór potraw, menu w Cucinie jest dość obszerne i zróżnicowane – znajdziesz tu zarówno wysokiej jakości mięso – gęsinę, dziczyznę czy królika jak i ryby czy owoce morza.

Zapraszamy do City Park Poznań, ul. Wyspiańskiego 26. City Park Poznań!

    Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco!